Ik zeg ook herkenbaar! Alleen mijn tinker mankeerd(e) dus het een en ander wat het gedrag verklaarde. Tinker van ts zal ook het een en ander onder "de ledematen" hebben (gehad) denk ik.
Mijn tinker kan serieus spinning doen waar een quarter horse jaloers op is. Oorzaak....een tak in haar staart hihi ze steeg bijna op zo hard draaide ze! Ik zat er niet op gelukkig want dan was ik eraf gecentrifugeerd haha.
Het zweet staat me in de handen bij het lezen van de trapafdaling hihi. Ik zie je buitenritten helemaal voor me zo duidelijk beschrijf je ze. Chapeau voor je moed en doorzettingsvermogen!
Ohhhhh ik zit hier nu helemaal te zweten!!! Omg die bungelende voet aaaaaarchhhhh meid toch jij maakte wat mee met Callas pfffff. Ik hoop echt dat je niks eraan hebt overgehouden.
Mij zal het eerlijk gezegt worst wezen van die spoilers! Ts schrijft heerlijk en als beelddenker zie ik zo die hele scenario's voor me. Ts you go girl!!!
Aahhh wat leuk joh dat ze meteen komt als je fluit. Goede vorderingen gemaakt en dat inconsequent zijn herken ik in mezelf ook hoor. Zolang je het zelf door hebt zal het ook verbeteren. Tinkers hebben idd consequentie nodig misschien zelfs ietsje meer dan een "gewoon" paard. Paarden zijn fantastische leermeesters vind ik.
Ik bescheur me helemaal om de opmerkingen hier over de Tinkers hahaha. Dus ik zie ze helemaal niet vliegen ze zijn gewoon zo klever!! Hahaha Heerlijke dieren die Tinkers ze zijn slim EN hebben echt humor ik lig hier ook vaker plat van het lachen om de mijne.
Ik vind het allemaal heel eerlijk hier neergezet door ts. Er zullen heel veel mensen dit gedoe herkennen. Ik lees graag het vervolg ik zeg dan ook liever niets belerends want ik weet zeker dat ze zich heus wel weet door te zetten. Het is gewoon een giga leerschool (geweest) voor ts en ook voor de lezers hier. Ik ben nu 44j maar ik doe over 10 jaar beslist niet meer wat ts wel "effe" doet hahaha ik vind het knap hoor.