Ik heb de foto bij het artikel nu veranderd, elbony! Ik kwam gelukkig een foto voor persgebruik tegen van Vagabundo XX.
Ja, je kan het even doorgeven aan de topicstarter. Als het goed is kan zij de topictitel aanpassen en anders door een mod laten doen.
Oeps, ik vond het al verwarrend of hij nou Bertram Allen heette of Allen Bertram. En in de bron heette hij zelfs Betram. Nu klopt het wel, toch?
Ik heb hem aangepast Jet! Dank je wel Lizzy, daar doen wij inderdaad niets mee, maar ik zal het doorgeven
Lizzyy, het artikel is al van september vorig jaar, maar een deken is een hoofd van een groep advocaten. Zie: https://nl.wikipedia.org/wiki/Deken_(advocatuur)
Dank je wel Pasha, heb de naam van het paard aangepast. De datum (nog) niet, want ik weet niet van welke dag het was. Ik ga het even doorgeven aan de schrijfster van het artikel.