
Welk tuigje heb jij en bevalt die goed? Geen ontsnappingsgevaar? :p
En ben je niet bang dat ‘ie het buiten zo leuk vindt dat ‘ie binnen geen rust meer kan vinden en alleen nog maar naar buiten wil? Daar ben ik een beetje bang voor namelijk :p
Moderators: xingridx, Essie73, Muiz, NadjaNadja, Firelight
Evelien_vp schreef:Dat klinkt interessant, heb je er een foto van? Ik kan me niet echt voorstellen hoe een snoersluiting eruit ziet eigenlijk. Ik heb er overlaatst een gekocht van puppia voor gimli omdat ik die met bandjes wat te scherp vind voor hem, maar die van puppia moet ik dus wel over zijn hoofje schuiven dus daar zou hij misschien iets makkelijker uit kunnen...?
Evelien_vp schreef:@95Ellen, hij wil nog steeds niet door mijn armen springen (omdat ik de snoepjes in 1 van mijn handen houd en dan stopt ie omdat hij ruikt dat ze in mijn hand zitten![]()
We hebben ondertussen ook opvang gevonden bij vrienden die met 8 katten zitten en hem graag willen opvangen, vorig weekend is hij eens gaan kennismaken en dat liep vlotjes, ze lieten hem met rust die eerste paar uren en dan kwamen ze rustig een voor eens eens snuffelen. Nog wel wat geblaas maar ik kan met een gerust hart vertrekken want die mensen zijn heel de dag thuis, dus hij moet niet alleen zitten danwat een opluchting.
@Xoranlover, hoe doen jullie dat met de tuin?
Ik ben eens aan het kijken om in onze toekomstige nieuwe thuis de tuin ook af te zetten, er staat nu al een draad rond en houten panelen maar die bovenkant dan nog? Zonder dat het op een gevangenis gaat lijken liefst :p
SimoneeM schreef:Haha dat is herkenbaar. Komt indd vanzelf goed. Wat soms wel helpt is het “touwtje” zeg maar, met de ring eraan, even in elkaar te knopen. Als ik die los laat hangen valt 1 van onze katten ook om omdat ze uit balans is denk ik. Aan de lijn gaat het goed omdat ik m dan optil natuurlijk.
Gebruikers op dit forum: ComscoreBot, Endlessly en 16 bezoekers