Zou je echt niet meer kunnen verkopen als je een tweede druk uit laat komen? Geen idee hoor, ik heb daar totaal geen ervaring mee, maar gevoelsmatig denk ik dat er wel meer animo voor jouw boek is. Ik wil er in elk geval nog eentje voor een stalgenoot, zij weet het nog niet, maar ik denk dat ze het wel een gaaf boek vindt. Ik pb je daar wel even over.
Kan je het niet als een soort van E-book via PDF uitgeven? Geen idee hoe dat weer werkt hoor, maar dat kan vast via FB o.i.d. Het voordeel daarvan zou zijn dat je de links aanklikbaar zou kunnen maken i.p.v. dat je ze moet intikken, dat maakt het voor lezers weer makkelijker. Hoe je dat dan weer moet doen met dat mensen betalen, daar heb ik geen idee van hoor, misschien weet een andere medelezer dat?
Paarden zijn net als lucht, zonder kan ik niet leven!Vanuit de kop van Noord-Holland: Voor info klik op: Paardentaxi Jet