Schattig he die baby’ s... ook friesje erbij? Zag ik dat goed??
24 maart 2018 geboren Ibbeltje fan d’canneburgh Take 455 x Fetse 349 ... mijn heerlijke allerliefste friese meisje. Totally in love Tim de Loo hoeve Time 38 x Jitse 361 mijn super eerlijke werkwillige ruin!
Vandaag langs geweest, was zowaar droog. Ze stonden er nog goed bij, maar het gras is niet veel meer bij de 2 jarige hengsten. Denk dat het tijd wordt dat ze weer naar binnen komen.
Ik was er vandaag ook tussen de buien door. De merries hadden een feestje, vol gas over het land heen. Een uniek iets, ik heb ze dit seizoen nog geen sprintje zien trekken Ik baalde echt dat ik de camera niet mee had, maar telefoon leverde ook een leuk plaatje op! Filmpje houden jullie tegoed, mijn bundel is bijna op en heb nog geen WiFi ivm verhuizing.
Baby’s stonden lekker buiten, paddock is mooi droog ondanks alle regen. Rest stond binnen te eten
Nijn is zo'n knap paard! Mooi kleurtje. Dat soort momenten blijven altijd lastig. Gelukkig heb je een mooi aandenken aan haar.
Komende vrijdag is het zover! Als hij door de check van de dierenarts komt, komt hij meteen mee en zal hij naar zijn nieuwe vriendjes kunnen. Vind het zo spannend en leuk! Weet iemand hoeveel veulens er op dit moment staan?
Hij is alweer een stuk donkerder dan de vorige foto die ik gepost had.
Ik geloof dat er nu een stuk of 12 wel stonden, maar heb ze niet geteld
Wij hebben gisteren onze knappe dame Lotje er ook heen gebracht! Officieel: O’Fortuna (Comfortuna VDL x Wind Dancer)
Het ging heel goed! Ze was super braaf op de trailer (toch wel 1,5 uur rijden voor ons) en in de groep ging ook mooi. De groep was heel rustig, geen gevlieg en geen opdringerig gedoe. Erg fijn!
Benieuwd welke veulens allemaal van mensen hier zijn. Ik herkende die van Marieke wel! Knap vosje En bij de jaarling merries herkende ik de palomino van hier! Leuk om de rest (en mijn eigen veulen natuurlijk) via dit topic te kunnen volgen!
Wat een knapperds Monica & Rubi Prettig dat het introduceren zo te horen nog steeds rustig gaat zelfs nu de groep groter is. Leuke foto's, echt een mooi clubje zo samen. En leuk dat je de mijne gespot hebt
Knap veulen Monica en die van jou ook Rubi, mijn veulen (O Solo Mia) Mia staat ook bij de veulens en is op de onderste foto het zwarte veulen met die kol en sneb naast de jouwe (Rubi) dus de 2e van links. Beetje een schrielkipje die nog wat bij mag komen.