Enige tijd geleden plaatste ik dit topic: [BKR] Kennismaking met PRE
Op bezoek bij Finca Linda ter kennismaking met de PRE's en je droompaard tegen komen....het zal je maar gebeuren

Omdat het allemaal wat vlot ging en ik het ras totaal niet kende, hebben we afgesproken eerst een tijd te verzorgen en als de klik er was, dan kon ik haar kopen. Ik mocht alle tijd nemen die ik nodig had. Linda was zo lief om haar gedurende die tijd uit de verkoop te halen. Ze gunde dit paard om lekker aan de slag te gaan en had zelf haar handen vol aan haar hengsten en jonge paarden. Stiekem zag ze haar liever ook niet vertrekken

Onder begeleiding van Linda ben ik nu heerlijk met haar bezig, voornamelijk aan de dubbele longe. Rijden pakken we rustig op, eerst de juiste basis erin.
Eigenlijk wilde ik haar pas voorstellen als de koop officieel rond was, maar vandaag heeft Ivonka (ID Photos) zulke mooie foto's gemaakt, dat ik ze met de hele wereld wil delen!
Dus hierbij 'mijn' trots; Camelia del Parral!
Een heerlijk eigenwijze 7-jarige PRE. Moeder: Festera del Parral, vader: Predilecto V.

