Idee voor een Wiki artikel? Lees in dit artikel hoe je kunt helpen!

WEG 2014

Uit Bokt

Ga naar: navigatie, zoeken

De World Equestrian Games 2014 worden gehouden in Normandië in Frankrijk van 23 augustus tot en met 7 september 2014. Er worden wedstrijden verreden in 10 verschillende disciplines in de paardensport. Er doen 72 landen mee, in totaal goed voor 1000 deelnemende paarden. Om alles in goede banen te leiden zijn er 3000 vrijwilligers betrokken bij de organisatie. Er worden 500.000.000 tv-kijkers verwacht tijdens de WEG. Voor Bokt hebben één journalist en één fotograaf een perskaart weten te bemachtigen! Het springen is de populairste discipline met 57 deelnemende landen, gevolgd door de endurance met 50 deelnemende landen. 9 landen doen mee in alle disciplines: Australië, Oostenrijk, Frankrijk, Groot-Brittannië, Duitsland, Nederland, Zwitserland, Zweden en de Verenigde Staten.[1]

Een overzicht van alle deelnemers inclusief afstamming van de paarden kan je hier terug vinden:
Nuvola actions next.png Zie Deelnemerslijst WEG 2014 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Afvaardiging

Nederland

Dressuur[2]

Door blessures van Undercover en Siro moest Edward Gal terugvallen op zijn tweede paard Voice. Daniëlle Heijkoop werd vervangen door Diederik van Silfhout met Arlando NH N.O.P.

Springen[3]

Eventing[4]

Endurance[5]

  • Joyce van den Berg met Run du Colombier
  • Yara de Boer met Sumaya
  • Marijke Visser met Laiza de Jalima
  • Helen de Vries met Trinity
  • Carmen Römer met Oceane d’Havenne

Reining[6]

  • Jurgen Pouls met Hollywood Gunman
  • Fenna Elzinga met Smoking Kills
  • Olivier van den Berg met Mr Mystic Nic
  • Rieky Young met Brady Chex

België

Dressuur[7]

Springen[8]

Eventing[9]

Endurance[10]

  • Elisa Arnould - Shetan Al Ondrel Ewalraid
  • Peter Bastijns - Ezi, Shakira de Alborada
  • Karin Boulanger - Anouk de Rendpeine Ewalraid of Pomoska du Barthas
  • Raoul Ronsmans - Pharouk de la Fageole
  • Aurelie Wery - Ourasy de la Fontaine

Reining[11]

  • Cira Baeck - Colonels Shining Gun
  • Bernard Fonck - Sail On Top Whizard
  • Matyas Gobert - Chicy Smart Jac
  • Piet Mestdagh - RS Spat Mano War
  • Ann Poels - Big Sky Whizard

Volledige uitslag springen

Uitslag jachtparcours

  • 1. Bertram Allen (Ierland) met Molly Malone V - 77.01 seconden
  • 2. Patrice Delaveau (Frankrijk) met Orient Express HDC - 77.18 seconden
  • 3. Gregory Wathelet (België) met Conrad de Hus - 77.33 seconden
  • 4. Beezie Madden (Verenigde Staten) met Cortes 'C' - 77.34 seconden
  • 5. Rolf-Göran Bengtsson (Zweden) met Casall ASK - 77.70 seconden
  • 6. Pénélope Leprevost (Frankrijk) met Flora de Mariposa - 77.82 seconden
  • 7. Daniel Deusser (Duitsland) met Cornet D'Amour - 78.41 seconden
  • 8. Ian Miller (Canada) met Dixson - 78.84 seconden
  • 9. Peder Fredricson (Zweden) met H&M Sibon - 78.86 seconden
  • 10. Jeroen Dubbeldam (Nederland) met Zenith SFN - 79.52 seconden
  • 11. Gerco Schröder (Nederland) met Glock's London N.O.P. - 79.60 seconden
  • 12. Christian Ahlmann (Duitsland) met Codex One - 79.65 seconden
  • 13. Abdelkebir Ouaddar (Marokko) Met Quickly de Kreisker - 79.84 seconden
  • 14. Simon Delestre (Frankrijk) met Qlassic Bois Margot - 80.21 seconden
  • 15. Henrik von Eckermann (Zweden) met Gotha FRH - 80.52 seconden
  • 16. Roberto Teran Tafur (Colombia) met Woklahoma - 80.88 seconden
  • 17. Eric Lamaze (Verenigde Staten) met Zigali P S - 80.94 seconden
  • 18. Kent Farrington (Verenigde Staten) met Voyeur - 81.02 seconden
  • 19. Kevin Staut (Frankrijk) met Reveur de Hurtebise HDC - 81.24 seconden
  • 20. Jur Vrieling (Nederland) met VDL Bubalu - 81.60 seconden
  • 21. Sören Pedersen (Denemarken) met Tailormade Esperanza de Rebel - 82.00 seconden
  • 22. McLain Ward (Verenigde Staten) met Rothchild - 82.13 seconden
  • 23. Cameron Hanley (Ierland) met Antello Z - 82.40 seconden
  • 24. Ludger Beerbaum (Duitsland) met Chiara 222 - 82.61 seconden
  • 25. Shaikh Ali bin Khali AL Than (Qatar) met Vienna Olympic - 82.79 seconden
  • 26. Geir Gulliksen (Noorwegen) met Edesa S Banjan - 82.83 seconden
  • 27. Maikel van der Vleuten (Nederland) met VDL Groep Verdi NT N.O.P. - 83.12 seconden
  • 28. Tiffany Foster (Verenigde Staten) met Verdi III - 83.28 seconden
  • 29. Marcus Ehning (Duitsland) met Cornado NRW - 83.29 seconden
  • 29. Alexander Zettermann (Zweden) met Cafino - 83.29 seconden
  • 31. Cassio Rivetti (Oekraïne) met Vivant - 83.30 seconden
  • 32. Andreas Schou (Denemarken) met Lenardo der Kleine - 83.68 seconden
  • 33. Pieter Devos (België) met Dream of India Greenfield - 83.74 seconden
  • 34. Pedro Veniss (Brazilië) met Quabri de l'Isle - 83.80 seconden
  • 35. Bassem Hassan Mohammed (Qatar) met Eurocommerce California - 83.92 seconden
  • 36. Taizo Sugitan (Japan) met Avenzio 3 - 84.07 seconden
  • 37. Karim Elzoghby (Egypte) met Amelia - 84.25 seconden
  • 38. Carlos Lopez (Colombia) met Prince de la Mare - 84.56 seconden
  • 38. Oliver Lazarus (Zuid-Afrika) met Pour le Poussage - 84.56 seconden
  • 40. Darragh Kenny (Ierland) met Imothep - 84.66 seconden
  • 41. Denis Lynch (Ierland) met All Star 5 - 84.67 seconden
  • 42. Michael Whitaker (Groot-Britannië) met Viking - 85.12 seconden
  • 43. Scott Brash (Groot-Britannië) met Hello Sanctos - 85.21 seconden
  • 44. Rodrigo Pessoa (Brazilië) met Status - 85.22 seconden
  • 45. Luca Maria Moneta (Italië) met Neptune Brecourt - 85.34 seconden
  • 45. Dayro Arroyave (Colombia) met Eldorado van het Vijverhof - 85.34 seconden
  • 47. Yann Candele (Canada) met Showgirl - 85.39 seconden
  • 48. Joe Clee (Groot-Britannië) met Utamaro d'Ecaussines - 85.49 seconden
  • 49. Katharina Offel (Oekraïne) met Charlie - 85.58 seconden
  • 50. Paul Estermann (Zwitserland) met Castlefield Eclipse - 85.88 seconden
  • 51. Sameh El Dahan (Egypte) met Suma's Zorro - 86.01 seconden
  • 51. Dag Ove Kingsrod (Noorwegen) met Dimaro vd Looise Heide - 86.01 seconden
  • 53. Emanuele Gaudiano (Italië) met Cocoshynsky - 86.17 seconden
  • 54. Daniel Bluman (Colombia) met Conconcreto Sancha LS - 86.33 seconden
  • 55. Hamad Ali Mohamed A Al Attiyah (Qatar) met Whitaker - 86.35 seconden
  • 56. Amy Graham (Australië) met Bella Baloubet - 86.49 seconden
  • 57. Alberto Michan Halbinger (Mexico) met Carusso LS La Silla - 86.64 seconden
  • 58. Andres Rodriguez (Venezuela) met Caballito - 86.72 seconden
  • 59. Sergio Alvarez Moya (Spanje) met Action-Breaker - 87.14 seconden
  • 60. Zuzana Zelinkova (Tjechië) met Caleri II - 87.28 seconden
  • 61. Steve Guerdat (Zwitserland) met Nino des Buissonnets - 87.40 seconden
  • 62. Edwina Tops-Alexander (Australië) met Ego van Orti - 87.87 seconden
  • 63. Marlon Módolo Zanotelli (Brazilië) met AD Clouwni - 87.94 seconden
  • 64. Spencer Roe (Groot-Britannië) met Wonder Why - 88.12 seconden
  • 65. Olivier Philippaerts (België) met Cabrio van de Heffinck - 89.04 seconden
  • 66. HH Prince Faisal Al Shalan (Saoedi Arabië) met Talan - 89.10 seconden
  • 67. Nayel Nassar (Egypte) met Lordan - 89.32 seconden
  • 68. Pius Schwizer (Zwitserland) met Toulago - 89.38 seconden
  • 69. Lucy Davis (Verenigde Staten) met Barron - 89.43 seconden
  • 70. Eduardo Alvarez Aznar (Spanje) met Rokfeller de Pleville Bois Mar - 89.49 seconden
  • 71. Lorenzo De Luca (Italië) met Evita van de Veldbalie - 89.62 seconden
  • 72. Jamie Kermond (Australië) met Quite Cassini - 89.69 seconden
  • 73. Emanuel Andrade (Venezuela) met Hardrock Z - 89.85 seconden
  • 74. Khalid Mohammed A S Al Emadi (Qatar) met Tamira IV - 90.14 seconden
  • 75. Abdeslam Bennani Smires (Marokko) met Mowgli des Plains - 90.16 seconden
  • 76. Fabio Brotto (Italië) met R-Gitana - 90.71 seconden
  • 77. Valdemaras Zukauskas (Litouwen) met Domien - 90.87 seconden
  • 78. Paola Amilibia Puig (Spanje) met Prunella d'Ariel - 91.36 seconden
  • 79. Ole Kristoffer Meland (Noorwegen) met DD Top - 91.49 seconden
  • 80. Marek Lewicki (Polen) met Abigej - 91.55 seconden
  • 81. Santiago Lambre (Mexico) met Johnny Boy - 91.89 seconden
  • 82. Kristaps Neretnieks (Letland) met Conte Bellini - 92.01 seconden
  • 83. Pablo Barrios (Venezuela) met Antares - 92.04 seconden
  • 84. Oleksandr Onishchenko (Oekraïne) met Valentino Velvet - 92.13 seconden
  • 85. Astrid Kneifel (Oostenrijk) met Royal des Bissons - 92.22 seconden
  • 86. Alvaro Enrique Tejada Arriola (Guatemala) met Voltaral Palo Blanco - 92.32 seconden
  • 87. Ibrahim Bisharat (Jordanië) met Emmanuel - 92.73 seconden
  • 88. Ferenc Szentirma (Oekraïne) met Chadino - 92.75 seconden
  • 89. Angel Guillermo Karolyi (Venezuela) met Amigo - 94.01 seconden
  • 90. Danielle Goldstein (Israël) met Carisma - 94.18 seconden
  • 91. Enrique Gonzalez Delgado (Mexico) met Quilebo du Tillard - 94.39 seconden
  • 92. Amre Hamcho (Syrië) met Citizenguard Cadjanine Z - 94.39 seconden
  • 93. Pilar Lucrecia Cordon (Spanje) met Nuage Bleu - 94.87 seconden
  • 94. Abdel Saïd (Egypte) met Vingino - 95.04 seconden
  • 95. Tomaž Laufer (Slovenië) met Heart Stealer - 95.12 seconden
  • 96. Jane Richard Philips (Zwitseland) met Pablo de Virton - 95.15 seconden
  • 97. Satu Liukkonen (Finland) met Celestine - 95.21 seconden
  • 98. Piotr Morsztyn (Polen) met Osadkowski van Halen - 95.47 seconden
  • 99. Marian Stangel (Slowakije) met Badarco - 95.50 seconden
  • 100. Athina Onassis-de Miranda (Griekenland) met AD Camille Z - 95.69 seconden
  • 101. Vladimir Beletsky (Rusland) met Rocketman 2 - 96.09 seconden
  • 102. Jamal Rahimov (Azerbeidzjan) met Warrior - 96.11 seconden
  • 103. Emma Augier de Moussac (Tjechië met Danthe RDPS - 96.16 seconden
  • 104. Thomas Sandgaard (Denemarken) met Amarone - 96.31 seconden
  • 105. Dieter Köfler (Oostenrijk) met Emir vh Moleneind - 96.49 seconden
  • 106. László Tóth (Hongarije) met Isti - 96.54 seconden
  • 107. Bronislav Chudyba (Slowakije) met Concano - 96.76 seconden
  • 108. Bruce Goodin (Nieuw-Zeeland) met Centina 10 - 96.84 seconden
  • 109. Ondrej Zvara (Tsjechië) met Cento Lano - 97.14 seconden
  • 110. Juan Carlos Franco (Mexico) met Quin Chin - 97.31 seconden
  • 111. Stefanie Bistan (Oostenrijk) met Bogeraardens Apollonia - 98.39 seconden
  • 112. Alonso Valdez Prado (Peru) met Ferrero van Overis - 99.21 seconden
  • 113. Jillian Terceira (Bermuda) met Tamerino - 99.39 seconden
  • 114. Satoshi Hirao (Japan) met Ulano - 100.42 seconden
  • 115. Jaroslaw Skrzyczynski (Polen) met Crazy Quick - 100.85 seconden
  • 116. James Paterson-Robinson (Australië) met Boris III - 101.10 seconden
  • 117. Torben Frandsen (Denemarken) met Solos Consept - 101.29 seconden
  • 118. Takashi Utsynomiya (Japan) met Touche Pas A Rivereuille - 101.35 seconden
  • 119. Gábor Szabó jr. (Hongarije) met Timpex Cent - 101.38 seconden
  • 120. Jade Hooke (Zuid-Afrika) met A New Era - 101.46 seconden
  • 121. Radovan Sillo (Slowakije) met Quinto - 101.78 seconden
  • 122. Omer Karaevli (Turkije) met Dadjak ter Puttenen - 101.80 seconden
  • 123. Tadahiro Hayashi (Japan) met Loretto Classic - 102.03 seconden
  • 124. Markus Saurugg (Oostenrijk) met Texas I - 102.40 seconden
  • 125. Anna-Julia Kontio (Finland) met Fardon - 102.60 seconden
  • 126. Andrej Holly (Slowakije) met Cento - 103.00 seconden
  • 127. Hassan Jabri (Marokko) met Loxy de la Reselle CH - 103.28 seconden
  • 128. Natalia Simonia (Rusland) met Confident of Victory - 103.29 seconden
  • 129. Jessica Timgren (Finland) met Vaillant - 103.49 seconden
  • 130. Maiju Mallat (Finland) met Armani the Gun CH - 103.78 seconden
  • 131. Alexis Trosch (Argentinië) met Remonta Parforce Cooper - 104.29 seconden
  • 132. Nicolas Imschenetzky (Chili) met Pegase de Talma - 107.46 seconden
  • 133. Leina Benkhraba (Marokko) met Quetam des Etisses - 108.14 seconden
  • 134. Tomas Couve Correa (Chili) met Underwraps - 108.23 seconden
  • 135. Husnu Dinc (Turkije) met Chellachic Z - 109.46 seconden
  • 136. Norbert Ell (Portugal) met T-Quinta - 111.14 seconden
  • 137. Radoslaw Zalewski (Polen) met Duke of Carneval - 111.24 seconden
  • 138. Martin Dopazo (Argentinië) met Cederic Z - 113.76 seconden
  • 139. Mohammed Al Kumaiti (Verenigde Arabische Emiraten) met Pacha du Fort - 116.29 seconden
  • 140. Jorge Matte Capdevila (Chili) met Disaronno VT - 118.59 seconden
  • 141. Houmam Al Khouli (Syrië) met Gemini - 120.67 seconden
  • 142. Neriska Prinsloo (Zuid-Afrika) met Effect van den Bisschop - 122.05 seconden
  • 143. Martín Rodríguez Vann (Uruguay) met Zilverstar VDL - 131.64 seconden

Gediskwalificeerd

  • Mario Wilson Fernandes (Portugal) met Zurito Do Belmonte
  • Sanjay Bagai (India) met K 2
  • Rodrigo Carrasco (Chili) met Bardine
  • Doda de Miranda (Brazilië) met AD Rahmannshof's Bogeno
  • Jos Verlooy (België) met Domino
  • Mikhail Safronov (Rusland) met Copperhild
  • Cara Bianca Frew (Zuid-Afrika) met Leopold Pierreville
  • José Maria Larocca (Argentinië) met GDE Matrix
  • Raena Leung (Hongkong) met Orphee du Granit
  • Alejandro Madorno (Argentinië) met Milano de Flore

Uitslag tweede kwalificatie

  • 1. Marlon Módolo Zanotelli (Brazilië) met AD Clouwni - 1e ronde 0 strafpunten in 81.24 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 78.49 sec.
  • 1. Beezie Madden (Verenigde Staten) met Cortes 'C' - 1e ronde 0 strafpunten in 80.31 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 79.41 sec.
  • 1. Rolf-Göran Bengtsson (Zweden) met Casall ASK - 1e ronde 0 strafpunten in 82.62 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 79.12 sec.
  • 1. Stefanie Bistan (Oostenrijk) met Bogeraardens Apollonia - 1e ronde 0 strafpunten in 78.66 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 78.52 sec.
  • 1. Rodrigo Pessoa (Brazilië) met Status - 1e ronde 0 strafpunten in 81.63 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 78.81 sec.
  • 6. Sören Pedersen (Denemarken) met Tailormade Esperanza de Rebel - 1e ronde 0 strafpunten in 81.86 sec., 2e ronde 1 strafpunt in 80.87 sec.
  • 7. Edwina Tops-Alexander (Australië) met Ego van Orti - 1e ronde 1 strafpunt in 83.96 sec., 2e ronde 2 strafpunten in 85.54 sec.
  • 8. McLain Ward (Verenigde Staten) met Rothchild - 1e ronde 0 strafpunten in 80.91 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 78.17 sec.
  • 8. Yann Candele (Canada) met Showgirl - 1e ronde 0 strafpunten in 82.10 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 78.92 sec.
  • 8. Christian Ahlmann (Duitsland) met Codex One - 1e ronde 4 strafpunten in 79.19 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 78.72 sec.
  • 8. Cassio Rivetti (Oekraïne) met Vivant - 1e ronde 0 strafpunten in 80.80 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 79.94 sec.
  • 8. Shaikh Ali bin Khali AL Than (Qatar) met Vienna Olympic - 1e ronde 0 strafpunten in 80.38 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 78.18 sec.
  • 8. Pénélope Leprevost (Frankrijk) met Flora de Mariposa - 1e ronde 4 strafpunten in 79.71 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 77.78 sec.
  • 8. Maikel van der Vleuten (Nederland) met VDL Groep Verdi NT N.O.P. - 1e ronde 0 strafpunten in 80.55 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 79.35 sec.
  • 8. Doda de Miranda (Brazilië) met AD Rahmannshof's Bogeno - 1e ronde 0 strafpunten in 79.08 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 79.04 sec.
  • 8. Kevin Staut (Frankrijk) met Reveur de Hurtebise HDC - 1e ronde 4 strafpunten in 78.22 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 77.09 sec.
  • 8. Daniel Deusser (Duitsland) met Cornet D'Amour - 1e ronde 0 strafpunten in 80.78 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 77.89 sec.
  • 8. Denis Lynch (Ierland) met All Star 5 - 1e ronde 4 strafpunten in 80.42 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 76.29 sec.
  • 8. Patrice Delaveau (Frankrijk) met Orient Express HDC - 1e ronde 0 strafpunten in 78.56 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 77.00 sec.
  • 8. Oliver Lazarus (Zuid-Afrika) met Pour le Poussage - 1e ronde 4 strafpunten in 82.56 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 78.04 sec.
  • 8. Gerco Schröder (Nederland) met Glock's London N.O.P. - 1e ronde 0 strafpunten in 81.03 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 78.91 sec.
  • 8. Gregory Wathelet (België) met Conrad de Hus - 1e ronde 4 strafpunten in 80.67 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 77.25 sec.
  • 8. Steve Guerdat (Zwitserland) met Nino des Buissonnets - 1e ronde 4 strafpunten in 79.60 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 77.47 sec.
  • 24. Jeroen Dubbeldam (Nederland) met Zenith SFN - 1e ronde 0 strafpunten in 82.74 sec., 2e ronde 5 strafpunten in 80.17 sec.
  • 24. Darragh Kenny (Ierland) met Imothep - 1e ronde 4 strafpunten in 81.27 sec., 2e ronde 1 strafpunt in 82.35 sec.
  • 24. Marcus Ehning (Duitsland) met Cornado NRW - 1e ronde 0 strafpunten in 80.38 sec., 2e ronde 5 strafpunten in 81.66 sec.
  • 27. Simon Delestre (Frankrijk) met Qlassic Bois Margot - 1e ronde 4 strafpunten in 80.31 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 77.58 sec.
  • 27. Pedro Veniss (Brazilië) met Quabri de l'Isle - 1e ronde 4 strafpunten in 81.20 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 76.92 sec.
  • 27. Kent Farrington (Verenigde Staten) met Voyeur - 1e ronde 4 strafpunten in 82.90 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 79.25 sec.
  • 27. Alexander Zettermann (Zweden) met Cafino - 1e ronde 4 strafpunten in 77.87 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 75.82 sec.
  • 27. Jane Richard Philips (Zwitseland) met Pablo de Virton - 1e ronde 0 strafpunten in 79.01 sec., 2e ronde 8 strafpunten in 76.45 sec.
  • 27. Bertram Allen (Ierland) met Molly Malone V - 1e ronde 4 strafpunten in 79.50 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 78.55 sec.
  • 27. Lucy Davis (Verenigde Staten) met Barron - 1e ronde 4 strafpunten in 79.62 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 78.28 sec.
  • 27. Ludger Beerbaum (Duitsland) met Chiara 222 - 1e ronde 4 strafpunten in 78.28 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 77.23 sec.
  • 35. Luca Maria Moneta (Italië) met Neptune Brecourt - 1e ronde 1 strafpunt in 84.27 sec., 2e ronde 8 strafpunten in 79.66 sec.
  • 35. Jamie Kermond (Australië) met Quite Cassini - 1e ronde 4 strafpunten in 82.86 sec., 2e ronde 5 strafpunten in 83.96 sec.
  • 35. Carlos Lopez (Colombia) met Prince de la Mare - 1e ronde 0 strafpunten in 77.76 sec., 2e ronde 9 strafpunten in 80.57 sec.
  • 35. Jur Vrieling (Nederland) met VDL Bubalu - 1e ronde 9 strafpunten in 86.07 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 78.91 sec.
  • 35. Eduardo Alvarez Aznar (Spanje) met Rokfeller de Pleville Bois Mar - 1e ronde 4 strafpunten in 81.10 sec., 2e ronde strafpunten in 82.68 sec.
  • 35. Eric Lamaze (Verenigde Staten) met Zigali P S - 1e ronde 4 strafpunten in 81.44 sec., 2e ronde 5 strafpunten in 81.02 sec.
  • 35. Andreas Schou (Denemarken) met Lenardo der Kleine - 1e ronde 4 strafpunten in 79.92 sec., 2e ronde 5 strafpunten in 82.27 sec.
  • 35. Abdelkebir Ouaddar (Marokko) Met Quickly de Kreisker - 1e ronde 8 strafpunten in 79.76 sec., 2e ronde 1 strafpunt in 80.86 sec.
  • 43. Ibrahim Bisharat (Jordanië) met Emmanuel - 1e ronde 0 strafpunten in 82.63 sec., 2e ronde 10 strafpunten in 84.20 sec.
  • 43. Pablo Barrios (Venezuela) met Antares - 1e ronde 1 strafpunt in 84.66 sec., 2e ronde 9 strafpunten in 82.64 sec.
  • 45. Daniel Bluman (Colombia) met Conconcreto Sancha LS - 1e ronde 4 strafpunten in 80.37 sec., 2e ronde 8 strafpunten in 79.79 sec.
  • 45. Ian Miller (Canada) met Dixson - 1e ronde 4 strafpunten in 81.41 sec., 2e ronde 8 strafpunten in 77.94 sec.
  • 45. Henrik von Eckermann (Zweden) met Gotha FRH - 1e ronde 8 strafpunten in 79.38 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 77.23 sec.
  • 48. Peder Fredricson (Zweden) met H&M Sibon - 1e ronde 12 strafpunten in 82.22 sec., 2e ronde 1 strafpunt in 81.00 sec.
  • 48. Oleksandr Onishchenko (Oekraïne) met Valentino Velvet - 1e ronde 4 strafpunten in 82.22 sec., 2e ronde 9 strafpunten in 80.96 sec.
  • 48. Katharina Offel (Oekraïne) met Charlie - 1e ronde 4 strafpunten in 81.55 sec., 2e ronde 9 strafpunten in 82.67 sec.
  • 51. Dayro Arroyave (Colombia) met Eldorado van het Vijverhof - 1e ronde 8 strafpunten in 80.97 sec., 2e ronde 8 strafpunten in 77.70 sec.
  • 52. Paul Estermann (Zwitserland) met Castlefield Eclipse - 1e ronde 4 strafpunten in 79.66 sec., 2e ronde 15 strafpunten in 90.78 sec.
  • 53. Tiffany Foster (Verenigde Staten) met Verdi III - 1e ronde 8 strafpunten in 82.38 sec., 2e ronde 13 strafpunten in 80.30 sec.
  • 53. Geir Gulliksen (Noorwegen) met Edesa S Banjan - 1e ronde 8 strafpunten in 82.60 sec., 2e ronde 13 strafpunten in 83.21 sec.
  • 53. Cameron Hanley (Ierland) met Antello Z - 1e ronde 12 strafpunten in 82.71 sec., 2e ronde 9 strafpunten in 81.34 sec.
  • 56. Ferenc Szentirma (Oekraïne) met Chadino - 1e ronde 12 strafpunten in 80.87 sec., 2e ronde 13 strafpunten in 80.98 sec.
  • 57. Roberto Teran Tafur (Colombia) met Woklahoma - 1e ronde 14 strafpunten in 88.20 sec., 2e ronde 16 strafpunten in 77.81 sec.
  • 58. Sergio Alvarez Moya (Spanje) met Action-Breaker - 1e ronde 4 strafpunten in 81.55 sec., 2e ronde teruggetrokken
  • 58. Scott Brash (Groot-Britannië) met Hello Sanctos - 1e ronde 4 strafpunten in 81.55 sec., 2e ronde teruggetrokken
  • 61. Pilar Lucrecia Cordon (Spanje) met Nuage Bleu - 1e ronde 4 strafpunten in 78.88 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 61. Omer Karaevli (Turkije) met Dadjak ter Puttenen - 1e ronde 4 strafpunten in 80.19 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 61. Jos Verlooy (België) met Domino - 1e ronde 4 strafpunten in 81.48 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 64. Athina Onassis-de Miranda (Griekenland) met AD Camille Z - 1e ronde 5 strafpunten in 86.47 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 65. Ondrej Zvara (Tsjechië) met Cento Lano - 1e ronde 6 strafpunten in 87.11 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Sameh El Dahan (Egypte) met Suma's Zorro - 1e ronde 8 strafpunten in 78.71 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Kristaps Neretnieks (Letland) met Conte Bellini - 1e ronde 8 strafpunten in 81.53 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Maiju Mallat (Finland) met Armani the Gun CH - 1e ronde 8 strafpunten in 82.38 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Andres Rodriguez (Venezuela) met Caballito - 1e ronde 8 strafpunten in 78.52 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Nayel Nassar (Egypte) met Lordan - 1e ronde 8 strafpunten in 81.52 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Ole Kristoffer Meland (Noorwegen) met CC Top - 1e ronde 8 strafpunten in 82.25 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Fabio Brotto (Italië) met R-Gitana - 1e ronde 8 strafpunten in 78.35 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Dag Ove Kingsrod (Noorwegen) met Dimaro vd Looise Heide - 1e ronde 8 strafpunten in 82.42 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Emanuele Gaudiano (Italië) met Cocoshynsky - 1e ronde 8 strafpunten in 78.40 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Spencer Roe (Groot-Britannië) met Wonder Why - 1e ronde 8 strafpunten in 80.33 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Bassem Hassan Mohammed (Qatar) met Eurocommerce California - 1e ronde 8 strafpunten in 82.43 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Santiago Lambre (Mexico) met Johnny Boy - 1e ronde 8 strafpunten in 82.10 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 66. Jamal Rahimov (Azerbeidzjan) met Warrior - 1e ronde 8 strafpunten in 80.05 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Mikhail Safronov (Rusland) met Copperhild - 1e ronde 9 strafpunten in 85.95 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Alberto Michan Halbinger (Mexico) met Carusso LS La Silla - 1e ronde 9 strafpunten in 84.53 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Satoshi Hirao (Japan) met Ulano - 1e ronde 9 strafpunten in 83.69 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Thomas Sandgaard (Denemarken) met Amarone - 1e ronde 9 strafpunten in 84.36 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Zuzana Zelinkova (Tjechië) met Caleri II - 1e ronde 9 strafpunten in 83.16 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Emanuel Andrade (Venezuela) met Hardrock Z - 1e ronde 9 strafpunten in 83.04 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Marek Lewicki (Polen) met Abigej - 1e ronde 9 strafpunten in 83.20 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Jessica Timgren (Finland) met Vaillant - 1e ronde 9 strafpunten in 84.40 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Piotr Morsztyn (Polen) met Osadkowski van Halen - 1e ronde 9 strafpunten in 84.72 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 79. Marian Stangel (Slowakije) met Badarco - 1e ronde 9 strafpunten in 84.97 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 89. Alonso Valdez Prado (Peru) met Ferrero van Overis - 1e ronde 10 strafpunten in 87.29 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Hamad Ali Mohamed A Al Attiyah (Qatar) met Whitaker - 1e ronde 12 strafpunten in 81.75 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Bronislav Chudyba (Slowakije) met Concano - 1e ronde 12 strafpunten in 81.50 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Michael Whitaker (Groot-Britannië) met Viking - 1e ronde 12 strafpunten in 80.69 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Pius Schwizer (Zwitserland) met Toulago - 1e ronde 12 strafpunten in 82.45 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Astrid Kneifel (Oostenrijk) met Royal des Bissons - 1e ronde 12 strafpunten in 82.86 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Paola Amilibia Puig (Spanje) met Prunella d'Ariel - 1e ronde 12 strafpunten in 82.69 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Olivier Philippaerts (België) met Cabrio van de Heffinck - 1e ronde 12 strafpunten in 80.02 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Joe Clee (Groot-Britannië) met Utamaro d'Ecaussines - 1e ronde 12 strafpunten in 82.79 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Amy Graham (Australië) met Bella Baloubet - 1e ronde 12 strafpunten in 80.94 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Enrique Gonzalez Delgado (Mexico) met Quilebo du Tillard - 1e ronde 12 strafpunten in 79.06 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Tadahiro Hayashi (Japan) met Loretto Classic - 1e ronde 12 strafpunten in 81.23 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Karim Elzoghby (Egypte) met Amelia - 1e ronde 12 strafpunten in 81.76 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Amre Hamcho (Syrië) met Citizenguard Cadjanine Z - 1e ronde 12 strafpunten in 79.71 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Lorenzo De Luca (Italië) met Evita van de Veldbalie - 1e ronde 12 strafpunten in 82.95 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. James Paterson-Robinson (Australië) met Boris III - 1e ronde 12 strafpunten in 80.59 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 90. Taizo Sugitan (Japan) met Avenzio 3 - 1e ronde 12 strafpunten in 77.96 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 106. HH Prince Faisal Al Shalan (Saoedi Arabië) met Talan - 1e ronde 13 strafpunten in 84.51 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 106. Markus Saurugg (Oostenrijk) met Texas I - 1e ronde 13 strafpunten in 84.75 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 106. Angel Guillermo Karolyi (Venezuela) met Amigo - 1e ronde 13 strafpunten in 85.62 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 106. Danielle Goldstein (Israël) met Carisma - 1e ronde 13 strafpunten in 86.76 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 106. Jillian Terceira (Bermuda) met Tamerino - 1e ronde 13 strafpunten in 85.22 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 106. Anna-Julia Kontio (Finland) met Fardon - 1e ronde 13 strafpunten in 85.88 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 112. Radovan Sillo (Slowakije) met Quinto - 1e ronde 14 strafpunten in 87.08 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 113. Dieter Köfler (Oostenrijk) met Emir vh Moleneind - 1e ronde 15 strafpunten in 94.82 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 114. Khalid Mohammed A S Al Emadi (Qatar) met Tamira IV - 1e ronde 16 strafpunten in 78.26 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 114. Emma Augier de Moussac (Tjechië met Danthe RDPS - 1e ronde 16 strafpunten in 82.70 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 114. Valdemaras Zukauskas (Litouwen) met Domien - 1e ronde 16 strafpunten in 81.44 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 117. Satu Liukkonen (Finland) met Celestine - 1e ronde 17 strafpunten in 83.70 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 117. Takashi Utsynomiya (Japan) met Touche Pas A Rivereuille - 1e ronde 17 strafpunten in 85.66 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 117. Bruce Goodin (Nieuw-Zeeland) met Centina 10 - 1e ronde 17 strafpunten in 86.52 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 117. Hassan Jabri (Marokko) met Loxy de la Reselle CH - 1e ronde 17 strafpunten in 85.15 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 117. Gábor Szabó jr. (Hongarije) met Timpex Cent - 1e ronde 17 strafpunten in 85.55 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 122. Natalia Simonia (Rusland) met Confident of Victory - 1e ronde 18 strafpunten in 88.63 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 122. László Tóth (Hongarije) met Isti - 1e ronde 18 strafpunten in 88.61 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 124. Cara Bianca Frew (Zuid-Afrika) met Leopold Pierreville - 1e ronde 19 strafpunten in 92.17 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 125. Abdeslam Bennani Smires (Marokko) met Mowgli des Plains - 1e ronde 20 strafpunten in 82.92 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 125. Nicolas Imschenetzky (Chili) met Pegase de Talma - 1e ronde 20 strafpunten in 82.63 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 125. Martín Rodríguez Vann (Uruguay) met Zilverstar VDL - 1e ronde 20 strafpunten in 95.77 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 125. Vladimir Beletsky (Rusland) met Rocketman 2 - 1e ronde 20 strafpunten in 77.84 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 125. Juan Carlos Franco (Mexico) met Quin Chin - 1e ronde 20 strafpunten in 82.97 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 130. Torben Frandsen (Denemarken) met Solos Consept - 1e ronde 21 strafpunt in 84.25 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 131. Neriska Prinsloo (Zuid-Afrika) met Effect van den Bisschop - 1e ronde 22 strafpunten in 87.87 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 132. Norbert Ell (Portugal) met T-Quinta - 1e ronde 23 strafpunten in 94.42 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 133. Radoslaw Zalewski (Polen) met Duke of Carneval - 1e ronde 26 strafpunten in 88.83 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 134. Alvaro Enrique Tejada Arriola (Guatemala) met Voltaral Palo Blanco - 1e ronde 28 strafpunten in 95.43 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 135. Leina Benkhraba (Marokko) met Quetam des Etisses - 1e ronde 29 strafpunten in 86.46 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 136. Jaroslaw Skrzyczynski (Polen) met Crazy Quick - 1e ronde 30 strafpunten in 89.14 sec., niet geplaatst voor 2e ronde
  • 137. Jade Hooke (Zuid-Afrika) met A New Era - 1e ronde 36 strafpunten in 82.97 sec., niet geplaatst voor 2e ronde

Gediskwalificeerd

  • Pieter Devos (België) met Dream of India Greenfield
  • Houmam Al Khouli (Syrië) met Gemini
  • Abdel Saïd (Egypte) met Vingino
  • Jorge Matte Capdevila (Chili) met Disaronno VT
  • Tomaž Laufer (Slovenië) met Heart Stealer
  • Tomas Couve Correa (Chili) met Underwraps

Opgave

  • Raena Leung (Hongkong) met Orphee du Granit
  • Alexis Trosch (Argentinië) met Remonta Parforce Cooper

Niet gestart

  • Martin Dopazo (Argentinië) met Cederic Z
  • José Maria Larocca (Argentinië) met GDE Matrix
  • Alejandro Madorno (Argentinië) met Milano de Flore
  • Mario Wilson Fernandes (Portugal) met Zurito Do Belmonte
  • Rodrigo Carrasco (Chili) met Bardine
  • Andrej Holly (Slowakije) met Cento
  • Husnu Dinc (Turkije) met Chellachic Z
  • Sanjay Bagai (India) met K 2
  • Mohammed Al Kumaiti (Verenigde Arabische Emiraten) met Pacha du Fort

Uitslag landenwedstrijd

  • 1. Nederland - 12.83 strafpunten
  • 2. Frankrijk - 14.08 strafpunten
  • 3. Verenigde Staten - 16.72 strafpunten
  • 4. Duitsland - 16.82 strafpunten
  • 5. Brazilië - 16.95 strafpunten
  • 6. Zweden - 20.01 strafpunten
  • 7. Ierland - 23.51 strafpunten
  • 8. Canada - 31.00 strafpunten
  • 9. Oekraïne - 44.98 strafpunten
  • 10. Colombia - 46.86 strafpunten

Afvallers na ronde A:

  • 11. Zwitserland - 23.80 strafpunten
  • 12. Denemarken - 28.47 strafpunten
  • 13. België - 29.53 strafpunten
  • 14. Spanje - 30.47 strafpunten
  • 15. Qatar - 31.01 strafpunten
  • 16. Italië - 32.04 strafpunten
  • 17. Australië - 33.51 strafpunten
  • 18. Groot-Brittannië - 36.39 strafpunten
  • 19. Venezuela - 36.78 strafpunten
  • 20. Noorwegen - 38.65 strafpunten
  • 21. Egypte - 42.27 strafpunten
  • 22. Mexico - 49.94 strafpunten
  • 23. Oostenrijk - 53.03 strafpunten
  • 24. Tsjechië - 55.76 strafpunten
  • 25. Japan - 60.40 strafpunten
  • 26. Finland - 65.13 strafpunten
  • 27. Marokko - 66.11 strafpunten
  • 28. Slowakije - 66.49 strafpunten
  • 29. Polen - 72.42 strafpunten
  • 30. Zuid-Afrika - 83.51 strafpunten
  • 31. Rusland - 116.99 strafpunten
  • Chili - Gediskwalificeerd

Uitslag derde kwalificatie

  • 1. McLain Ward (Verenigde Staten) met Rothchild - 1e ronde 0 strafpunten in 83.04 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 67.95 sec.
  • 1. Jeroen Dubbeldam (Nederland) met Zenith SFN - 1e ronde 0 strafpunten in 84.31 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 68.09 sec.
  • 1. Patrice Delaveau (Frankrijk) met Orient Express HDC - 1e ronde 0 strafpunten in 84.00 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 66.76 sec.
  • 4. Bertram Allen (Ierland) met Molly Malone V - 1e ronde 1 strafpunt in 87.11 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 66.47 sec.
  • 5. Abdelkebir Ouaddar (Marokko) Met Quickly de Kreisker - 1e ronde 4 strafpunten in 82.04 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 64.14 sec.
  • 5. Steve Guerdat (Zwitserland) met Nino des Buissonnets - 1e ronde 0 strafpunten in 84.57 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 67.51 sec.
  • 5. Marcus Ehning (Duitsland) met Cornado NRW - 1e ronde 4 strafpunten in 83.58 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 64.66 sec.
  • 5. Denis Lynch (Ierland) met All Star 5 - 1e ronde 4 strafpunten in 82.92 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 64.74 sec.
  • 5. Cassio Rivetti (Oekraïne) met Vivant - 1e ronde 4 strafpunten in 85.22 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 66.47 sec.
  • 5. Daniel Deusser (Duitsland) met Cornet D'Amour - 1e ronde 0 strafpunten in 84.57 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 67.50 sec.
  • 5. Rolf-Göran Bengtsson (Zweden) met Casall ASK - 1e ronde 0 strafpunten in 85.25 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 68.74 sec.
  • 5. Beezie Madden (Verenigde Staten) met Cortes 'C' - 1e ronde 4 strafpunten in 82.87 sec., 2e ronde 0 strafpunten in 66.43 sec.
  • 13. Darragh Kenny (Ierland) met Imothep - 1e ronde 0 strafpunten in 85.52 sec., 2e ronde 5 strafpunt in 69.94 sec.
  • 14. Shaikh Ali bin Khali AL Than (Qatar) met Vienna Olympic - 1e ronde 0 strafpunten in 82.78 sec., 2e ronde 8 strafpunten in 67.43 sec.
  • 15. Edwina Tops-Alexander (Australië) met Ego van Orti - 1e ronde 1 strafpunt in 86.39 sec., 2e ronde 8 strafpunten in 66.14 sec.
  • 16. Carlos Lopez (Colombia) met Prince de la Mare - 1e ronde 4 strafpunten in 83.27 sec., 2e ronde 8 strafpunten in 67.91 sec.
  • 16. Maikel van der Vleuten (Nederland) met VDL Groep Verdi NT N.O.P. - 1e ronde 8 strafpunten in 84.51 sec., 2e ronde 4 strafpunten in 68.16 sec.
  • 18. Andreas Schou (Denemarken) met Lenardo der Kleine - 1e ronde 9 strafpunten in 87.65 sec., 2e ronde 5 strafpunten in 69.45 sec.
  • 19. Sören Pedersen (Denemarken) met Tailormade Esperanza de Rebel - 1e ronde 12 strafpunten in 85.26 sec., 2e ronde 5 strafpunten in 72.59 sec.
  • 20. Stefanie Bistan (Oostenrijk) met Bogeraardens Apollonia - 1e ronde 8 strafpunten in 84.50 sec., 2e ronde 12 strafpunten in 68.27 sec.
  • 21. Rodrigo Pessoa (Brazilië) met Status - 1e ronde 5 strafpunten in 86.33 sec., 2e ronde opgave
  • 22. Alexander Zettermann (Zweden) met Cafino - 1e ronde 16 strafpunten in 80.55 sec., 2e ronde teruggetrokken
  • 22. Simon Delestre (Frankrijk) met Qlassic Bois Margot - 1e ronde 12 strafpunten in 84.72 sec., 2e ronde teruggetrokken
  • 22. Oliver Lazarus (Zuid-Afrika) met Pour le Poussage - 1e ronde 12 strafpunten in 85.99 sec., 2e ronde teruggetrokken
  • 22. Kevin Staut (Frankrijk) met Reveur de Hurtebise HDC - 1e ronde 8 strafpunten in 81.85 sec., 2e ronde teruggetrokken
  • 22. Marlon Módolo Zanotelli (Brazilië) met AD Clouwni - 1e ronde 9 strafpunten in 86.29 sec., 2e ronde teruggetrokken
  • 22. Gerco Schröder (Nederland) met Glock's London N.O.P. - 1e ronde 12 strafpunten in 83.68 sec., 2e ronde teruggetrokken
  • 22. Gregory Wathelet (België) met Conrad de Hus - 1e ronde 15 strafpunten in 110.48 sec., 2e ronde teruggetrokken

Tussenstand na derde kwalificatie

  • 1. Patrice Delaveau (Frankrijk) met Orient Express HDC - 4.08 strafpunten
  • 2. Beezie Madden (Verenigde Staten) met Cortes 'C' - 4.16 strafpunten
  • 3. Rolf-Göran Bengtsson (Zweden) met Casall ASK - 4.34 strafpunten
  • 4. Jeroen Dubbeldam (Nederland) met Zenith SFN - 6.25 strafpunten
  • 5. McLain Ward (Verenigde Staten) met Rothchild - 6.56 strafpunten
  • 6. Daniel Deusser (Duitsland) met Cornet D'Amour - 8.70 strafpunten
  • 7. Bertram Allen (Ierland) met Molly Malone V - 9.00 strafpunten
  • 8. Cassio Rivetti (Oekraïne) met Vivant - 11.14 strafpunten
  • 9. Denis Lynch (Ierland) met All Star 5 - 11.83 strafpunten
  • 10. Marcus Ehning (Duitsland) met Cornado NRW - 12.14 strafpunten
  • 11. Steve Guerdat (Zwitserland) met Nino des Buissonnets - 13.19 strafpunten
  • 12. Darragh Kenny (Ierland) met Imothep - 13.82 strafpunten
  • 13. Abdelkebir Ouaddar (Marokko) Met Quickly de Kreisker - 14.41 strafpunten
  • 14. Shaikh Ali bin Khali AL Than (Qatar) met Vienna Olympic - 14.89 strafpunten
  • 15. Edwina Tops-Alexander (Australië) met Ego van Orti - 17.43 strafpunten
  • 16. Maikel van der Vleuten (Nederland) met VDL Groep Verdi NT N.O.P. - 19.05 strafpunten
  • 17. Sören Pedersen (Denemarken) met Tailormade Esperanza de Rebel - 20.49 strafpunten
  • 18. Carlos Lopez (Colombia) met Prince de la Mare - 24.77 strafpunten
  • 19. Andreas Schou (Denemarken) met Lenardo der Kleine - 26.33 strafpunten
  • 20. Stefanie Bistan (Oostenrijk) met Bogeraardens Apollonia - 30.69 strafpunten

Eindstand na Final Four

Zenith SFN Casall ASK Cortes 'C' Orient Express HDC Ruiter totaal
Jeroen Dubbeldam 0 0 0 0 0
Patrice Delaveau 0 1 0 0 1
Beezie Madden 4 4 0 4 12
Rolf-Göran Bengtsson 6 4 0 4 14
Paard totaal 10 9 0 8

Volledige uitslag dressuur

Grand Prix dressuur (individuele stand)

  • 1. Charlotte Dujardin (Groot-Brittannië) met Valegro - 85.271%
  • 2. Isabell Werth (Duitsland) met Bella Rose 2 - 81.529%
  • 3. Helen Langehanenberg (Duitsland) met Damon Hill NRW - 81.357%
  • 4. Adelinde Cornelissen (Nederland) met Jerich Parzival N.O.P. - 79.629%
  • 5. Kristina Sprehe (Duitsland) met Desperados FRH - 78.814%
  • 6. Victoria Max-Theurer (Oostenrijk) met Augustin Old - 77.114%
  • 7. Tinne Vilhelmson Silfvén (Zweden) met Don Auriello - 76.186%
  • 8. Steffen Peters (Verenigde Staten) met Legolas 92 - 75.843%
  • 9. Morgan Barbancon (Spanje met Painted Black - 75.143%
  • 10. Laura Graves (Verenigde Staten) met Verdades - 74.871%
  • 11. Anna Kasprzak (Denemarken) met Donnperignon - 74.457%
  • 12. Hans-Peter Minderhoud (Nederland) met Glock's Johnson TN - 74.357%
  • 13. Jose Daniel Martin Dockx (Spanje) met Grandioso - 74.243%
  • 14. Carl Hester (Groot-Britannië) met Nip Tuck - 74.186%
  • 15. Patrik Kittel (Zweden) met Watermill Scandic - 74.086%
  • 16. Valentina Truppa (Italië) met Fixdesign Eremo del Castegno
  • 17. Fabienne Lutkemeier (Duitsland) met D'Agostino FRH - 73.586%
  • 18. Diederik van Silfhout (Nederland) met Arlando NH N.O.P. - 73.414%
  • 19. Marcela Krinke Susmelj (Zwitserland) met Smeyers Molberg - 73.186%
  • 20. Arnaud Serre (Frankrijk) met Robinson de Lafont de Massa - 72.843%
  • 21. Nathalie zu Sayn-Wittgenstein (Denemarken) met Digby - 72.771%
  • 22. Edward Gal (Nederland) met Glock's Voice - 72.414%
  • 23. José Antonio Garcia Mena (Spanje) met Norte Lovera - 72.414%
  • 24. Adrienne Lyle (Verenigde Staten) met Wizard - 72.000%
  • 25. Michael Eilberg (Groot-Britannië) met Half Moon Delphi - 71.886%
  • 26. Belinda Trussell (Canada) met Anton - 71.614%
  • 27. Inessa Merkulova (Rusland) met Mister X - 71.157%
  • 28. Minna Telde (Zweden) met Santana - 71.114%
  • 29. Mary Hanna (Australië) met Sancette - 70.929%
  • 30. Lars Petersen (Denemarken) met Mariett - 70.800%
  • 31. Marc Boblet (Frankrijk) met Noble Dream Concept Sol - 70.686%
  • 32. Lyndal Oatley (Australië) met Sandro Boy 9 - 70.600%
  • 33. Claudia Fassaert (België) met Donnerfee - 70.386%
  • 34. David Marcus (Canada) met Chrevi's Capital - 70.357%
  • 35. Mikala Münter Gundersen (Denemarken) met My Lady - 70.271%
  • 36. Jeroen Devroe (België) met Eres DL - 70.214%
  • 37. Megan Lane (Canada) met Caravella - 69.743%
  • 38. Gareth Hughes (Groot-Britannië) met DV Stenkjers Nadonna - 69.714%
  • 39. Jeanna Högberg (Zweden) met Darcia VH - 69.657%
  • 40. Tina Konyot (Verenigde Staten) met Calecto V - 69.643%
  • 41. Karen Pavicic (Canada) met Don Daiquiri - 69.486%
  • 42. Renate Voglsang (Oostenrijk) met Fabriano - 69.329%
  • 43. Maree Tomkinson (Australië) met Diamantina 4 - 69.300%
  • 44. Terhi Stegars (Finland) met Axis TSF - 69.257%
  • 45. Inna Logutenkova (Oekraïne) met Don Gregorius - 69.229%
  • 46. Laurence Vanommeslaghe (België) met Avec Plaisir 68.957%
  • 47. Carlos Pinto (Portugal) met Soberano III - 68.800%
  • 48. Nicole Smith (Zuid-Afrika) met Victoria - 68.757%
  • 49. Eevamaria Porthan-Broddell (Finland) met Solos Lacan - 68.700%
  • 50. Mikaela Lindh (Finland) met Skovlunds Más Guapo - 68.529%
  • 51. Lillann Jebsen (Noorwegen) met Pro-Set - 68.057%
  • 52. Janette Bouman (Kazachstan) met V.Power - 67.800%
  • 53. Melanie Hofmann (Zwitserland) met GB Cazzago C - 67.671%
  • 54. Caroline Häcki (Zwitserland) met Rigoletto Royal CH - 67.657%
  • 55. Marina Aframeeva (Rusland) met Vosk - 67.629%
  • 56. Trude Hestengen (Noorwegen) met Tobajo Pik Disney - 67.543%
  • 57. Beata Stremler (Polen) met RUBICON D - 67.343%
  • 58. Anna Lukasik (Polen) met Stella Pack Ganda - 67.257%
  • 59. Maria Caetano (Portugal) met Xiripiti - 67.186%
  • 60. Jessica Michel (Frankrijk) met Riwera de Hus - 67.086%
  • 61. Roland Tong (Ierland) met Pompidou - 66.900%
  • 62. Alexandre Ayache (Frankrijk) met Lights of Londonderry - 66.886%
  • 63. Svetlana Kiseliova (Oekraïne) met Parish - 66.814%
  • 64. Christian Schumach (Oostenrijk) met Auheim's Picardo - 66.786%
  • 65. Filipe Canelas (Portugal) met Der Clou - 66.700%
  • 66. Dong-Seon Kim (Korea) met Bukowski - 66.543%
  • 67. Julie de Deken (België) met Lucky Dance - 66.486%
  • 68. Christian Brühe (Palestina) met Cinco de Mayo - 66.329%
  • 69. Ester Soldi (Italië) met Harmonia - 66.300%
  • 70. Zaneta Skowronska (Polen) met Mystery - 66.243%
  • 71. Borja Carrascosa (Spanje) met Hicksteadt - 66.143%
  • 72. Hans Staub (Zwitserland) met Warbeau - 66.114%
  • 73. Sascha Schulz (Luxemburg) met Wito Corleone 2 - 66.086%
  • 74. Karin Kosak (Oostenrijk) met Lucy's Day - 66.043%
  • 75. Manuel Veiga (Portugal) met Ben Hur Da Broa - 65.543%
  • 76. Stella Hagelstam (Finland) met Chopin II - 65.500%
  • 77. Dina Ellermann (Estland) met Landy S Akvarel - 65.457%
  • 77. Veronique Henschen (Luxemburg) met Fontalero - 65.457%
  • 79. Leonardo Tiozzo (Italië) met Randon - 65.157%
  • 80. Grete Barake (Estland) met Talent - 65.043%
  • 81. Yassine Rahmouni (Marokko) met Floresco NRW - 64.986%
  • 82. Chere Burger (Zuid-Afrika) met Adelprag Anders 451 - 64.929%
  • 83. Anna Merveldt (Ierland) met Vancouver - 64.800%
  • 84. Federica Scolari (Italië) met Beldonwelt - 64.429%
  • 85. João Victor Oliva (Brazilië) met Signo dos Pinhais - 63.843%
  • 86. Kristy Oatley (Canada) met Ronan 2 - 63.771%
  • 87. Manuel Tavares de Almeida Neto (Brazilië) met Vinheste - 63.057%
  • 88. Maksim Kovshov (Oekraïne) met Flirt - 62.786%
  • 89. James Connor (Ierland) met Casino' Royal - 62.357%
  • 90. Tatiana Dorofeeva (Rusland) met Kartsevo Upperville - 61.914%
  • 91. Pedro Tavares de Almeida (Brazilië) met Samba - 61.529%
  • 92. Diane Erpelding (Luxemburg) met Woltair TSF - 61.286%
  • 93. Denise Hallion (Zuid-Afrika) met Wervelwind - 61.243%
  • 94. Judy Reynolds (Ierland) met Vancouver K - 61.086%
  • 95. Sergey Buikevich (Kazachstan) met Ispovednik - 59.643%
  • 96. Maria Ines Garcia (Colombia) met Kupfermann - 59.000%
  • 97. Ellen Birgitte Farbrot (Noorwegen) met Tailormade Akon Askelund - 58.786%
  • 98. Tanya Seymour (Zuid-Afrika) met Ramoneur 6 - 55.257%
  • Joanne Vaughan (Georgië) met Elmegardens Marquis - Opgave

Grand Prix dressuur (landenklassement)

  • 1. Duitsland: 241.700%
  • 2. Engeland: 231.343%
  • 3. Nederland: 227.400%
  • 4. Verenigde Staten: 222.714%
  • 5. Spanje: 221.800%
  • 6. Zweden: 221.386%
  • 7. Denemarken: 218.028%
  • 8. Oostenrijk: 213.229%
  • 9. Canada: 211.714%
  • 10. Australië: 210.829%
  • 11. Frankrijk: 210.615%
  • 12. België: 209.557%
  • 13. Zwitsersland: 208.514%
  • 14. Finland: 206.486%
  • 15. Italië: 205.271%
  • 16. Portugal: 202.686%
  • 17. Polen: 200.843%
  • 18. Rusland: 200.700%
  • 19. Oekraïne: 198.829%
  • 20. Zuid-Afrika: 194.929%
  • 21. Noorwegen: 194.386%
  • 22. Ierland: 194.057%
  • 23. Luxemburg: 192.829%
  • 24. Brazilië: 188.429%

Grand-Prix Special

  • 1. Charlotte Dujardin (Groot-Brittannië) met Valegro - 86.120%
  • 2. Helen Langehanenberg (Duitsland) met Damon Hill NRW - 84.468%
  • 3. Kristina Sprehe (Duitsland) met Desperados FRH - 79.762%
  • 4. Adelinde Cornelissen (Nederland) met Jerich Parzival N.O.P. - 79.328%
  • 5. Tinne Vilhelmson Silfvén (Zweden) met Don Auriello - 78.235%
  • 6. Victoria Max-Theurer (Oostenrijk) met Augustin Old - 77.857%
  • 7. Anna Kasprzak (Denemarken) met Donnperignon - 77.269%
  • 8. Laura Graves (Verenigde Staten) met Verdades - 77.157%
  • 9. Diederik van Silfhout (Nederland) met Arlando NH N.O.P. - 75.924%
  • 10. Steffen Peters (Verenigde Staten) met Legolas 92 - 75.742%
  • 11. Hans-Peter Minderhoud (Nederland) met Glock's Johnson TN - 75.630%
  • 12. Carl Hester (Groot-Britannië) met Nip Tuck - 75.532%
  • 13. Michael Eilberg (Groot-Britannië) met Half Moon Delphi - 75.462%
  • 14. Nathalie zu Sayn-Wittgenstein (Denemarken) met Digby - 75.406%
  • 15. Morgan Barbancon (Spanje met Painted Black - 74.902%
  • 16. Marcela Krinke Susmelj (Zwitserland) met Smeyers Molberg - 74.874%
  • 17. Patrik Kittel (Zweden) met Watermill Scandic - 74.860%
  • 18. Jose Daniel Martin Dockx (Spanje) met Grandioso - 74.090%
  • 19. Fabienne Lutkemeier (Duitsland) met D'Agostino FRH - 74.062%
  • 20. Valentina Truppa (Italië) met Fixdesign Eremo del Castegno - 73.922%
  • 21. José Antonio Garcia Mena (Spanje) met Norte Lovera - 72.689%
  • 22. Belinda Trussell (Canada) met Anton - 72.409%
  • 23. Minna Telde (Zweden) met Santana - 71.359%
  • 24. Marc Boblet (Frankrijk) met Noble Dream Concept Sol - 70.924%
  • 25. Edward Gal (Nederland) met Glock's Voice - 70.392%
  • 26. Inessa Merkulova (Rusland) met Mister X - 70.252%
  • 27. Arnaud Serre (Frankrijk) met Robinson de Lafont de Massa - 70.084%
  • 28. Lars Petersen (Denemarken) met Mariett - 69.706%
  • 29. Mary Hanna (Australië) met Sancette - 69.314%
  • 30. Adrienne Lyle (Verenigde Staten) met Wizard - 69.202%

Kür op Muziek

  • 1. Charlotte Dujardin (Groot-Brittannië) met Valegro - 92.161%
  • 2. Helen Langehanenberg (Duitsland) met Damon Hill NRW - 88.286%
  • 3. Adelinde Cornelissen (Nederland) met Jerich Parzival N.O.P. - 85.714%
  • 4. Kristina Sprehe (Duitsland) met Desperados FRH - 83.125%
  • 5. Laura Graves (Verenigde Staten) met Verdades - 82.036%
  • 6. Victoria Max-Theurer (Oostenrijk) met Augustin Old - 81.036%
  • 7. Tinne Vilhelmson Silfvén (Zweden) met Don Auriello - 80.375%
  • 8. Michael Eilberg (Groot-Britannië) met Half Moon Delphi - 79.696%
  • 9. Anna Kasprzak (Denemarken) met Donnperignon - 78.929%
  • 10. Steffen Peters (Verenigde Staten) met Legolas 92 - 77.321%
  • 11. Diederik van Silfhout (Nederland) met Arlando NH N.O.P. - 77.286%
  • 12. Carl Hester (Groot-Britannië) met Nip Tuck - 76.589%
  • 13. Nathalie zu Sayn-Wittgenstein (Denemarken) met Digby - 76.143%
  • 14. Hans-Peter Minderhoud (Nederland) met Glock's Johnson TN - 75.554%
  • 15. Morgan Barbancon (Spanje met Painted Black - 74.393%

Bronnen, referenties en/of voetnoten

  1. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1795203
  2. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1799488
  3. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1799785
  4. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1795796
  5. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1801283
  6. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1797708
  7. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1799384
  8. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1802123
  9. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1801858
  10. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1801858
  11. http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1801858